Nový svět

30. května 2016 v 17:02 | Tramvajka
Přesně tak. Před Vánoci bylo všechno jiné, při psaní posledního článku jsem se těšila na svátky, chtěla studovat matematiku, měla pocit, že jsem v ní i jakž takž dobrá. Potom přišel wtf návrat do školy. A celý divný leden. Výroky, za které jsem moc vděčná a smutná a stejně nevím, jestli vůbec patřily mně, nebo nějaké zidealizované papírové osobě, kterou jsem na podzim a před Velikonoci pohřbila svou ryze neveselou myslí. Ospalý pohled. Když su ospalá divně civím, jako bych neuměla do deseti napočítat.

Některé knihy by člověk vůbec neměl číst. A jiné věci by měl číst včas a né v době, kdy v nich může tak maximálně hledat kontaminace, atrakce a nepoužívání zvratných zájmen.

Nějak mi pomalu dochází, že už jsem odmaturovala. Že už nejsem středoškolák. Jo a všechny písničky od Of Monsters and Man jsou skvělé. Vtipné, smutné, ideální na už tak zabordelizovanou hlavu o svaťáku. A btw, byla jsem přesvědčená, že umím vyjmenovat všechna Kunderova díla (zejména kdyby mě o půlnoci probudili), pak jsem zjistila, že psal i poezii a dramata.

Nějak nechápu, kde se stala chyba. Nebo jestli se někde stala.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama