Listopad 2015

Časy se mění

30. listopadu 2015 v 0:51 | Tramvajka |  Články
Podzim je fajn, mám ho radši než jaro, mnohem radši. Vstávání na sedmou není zas tak špatné, většinou do školy přicházím s východem slunce a je to pěkné. Mám tak rozhozený režim, že ani nevím, jestli jsem sova, nebo ptáče. Ale to neva, protože dokud je ještě noc mladá, tak se to stihne.

Časy se mění, protože mé o rok mladší já by se po svatém přijímání nebylo schopno naučit fyziku, deskriptivu a zpracovat dva rozbory. Mé mladší já by si asi fakt vygůglilo super postup s tajnými přísadami. Nynější já to pojme jako "das Experiment". Who cares. A naučí se rovnou i gutaci a transpiraci. A zasměje se. Bless you. Tiká, tiká, tralala.

Spoustu věcí nechápu, ale některé chápu víc, resp. nechápu míň, jakože je to pořád v mínusu, ale v menším mínusu. Někteří lidi mě hrozně štvou, někdy mi vadí úplně každá blbost - jak funguje svět, jako ne fyzikálě,to aspoň dává smysl, ale např. mě vytáčí, když něco zní úžasně a je to strašná fraška, třeba molekulární biologie, nebo nonsens, nebo výběrový lyžarský kurz, nebo výborný prospěch, nebo student té a té fakulty.

Ale zase už nemám takový strach z výběru. Nějak to dopadne. Třeba wafflovačem. Lidi se mění a já si toho všímám tak, že mi sami řeknou, že jsou vlastně introverti. Aha. Upovídaný kamarád je teď moc rozummný. Asi jsem pořadí "být vzorňák" a "být velký rebel" měla prohodit. V maturitním ročníku přece nemůžu dělat blbosti, né? Ale můžu, třeba když jsem nevyspaná. Ale neprudím naschvál, fakt. A to obvinění z rejpání si někdo ještě vypije, muhaha.

Viděla jsem Star Wars. Poprvé, jako fakt. Mám radši nové díly. Vlastně se mi to líbí až na ty války. A poslouchám soundtracky různých filmů, protože to nemá slova a je to jednoduché a nevlezlé.

Mám radost z Pús. Chci něco tvořit, něco suprovýho. Vyzkoušet nový věci, být v novým kolektivu, kde bych neměla nálepku, probudit mé malé já. A spoustu se toho naučit a nevšímat si toho, že těm, co tomu vůbec nerozumí to v pohodě prochází. Chci být mezi správnými lidmi, ale taky třeba umět pozitivně lidi kazit. Hm, v tom bych se mohla realizovat na sestřičce. A chci něco pořádnýho namalovat.

Při úklidu jsem ztatila noty, ale po letošním jaře je mi to jedno. Ne, vygooglila jsem si je. Přemýšlím na váhou toho, co mi kdo řekne či neřekne. Myslím, že právě teď jednám rozumně. Ale kdybych se zbláznila, už jenom z principu, chápejte.

Ale našla jsem sešit do aplikací, jupí.