Srpen 2015

Zatanči

28. srpna 2015 v 0:15 | Tramvajka |  Kreslím
Prohrabávala jsem se starými zápisníky. Takovými těmi univerzálními do školy, v nichž je nejčastěji němčina a čmáranice. Nejraději je kupuji v IKEA, moc se mi líbí, že jsou akorát zdobené, akorát tlusté, čistě bílé, s lenochem. V zápisníku z prváku jsem objevila jakousi ilustraci Esmeraldy z Chrámu Matky Boží v Paříži. Vzpomněla jsem si na prvák, na všechny ty otázky padající mimo, na oslavy 145. výročí, na to, jak jsem byla před prvním seminářem hrozně nervózní(a jak nás tam nakonecc bylo pět), jak jsem trošku snila.

Fajfka

17. srpna 2015 v 23:17 | Tramvajka |  Články
Je zajímavé, že malé úkoly zmíněné na začátku minulého článku jsem splnila. Možná bych tohoto efektu měla využít. Tedy nějak zvládnout papíry a další papíry (a další papíry), dodržet režim tři krát čtyři na týden co to jde(protože v září už to moc nepůjde), zařídit si povolení k letnění(krteček se nekoná, já tam hrozně moc chci, ale povolení ještě nemám).

Jo a chci si přečíst knížku, kterou jsem dostala, knížku, kterou mám půjčenou, knížku, kterou jsem si koupila(tady to zas tak nehoří), a hory materiálů, které spinkají v zákoutích mého notebooku. Já ty prodloužené prázdniny fakt potřebuju. Cha, argument.

Ještě jeden menší cíl - pochopit zvedání věcí z vody.

Velká

12. srpna 2015 v 16:01 | Tramvajka |  Články
Po roce a něco. Poznala jsem skvělé lidi. Poslouchala a zpívala úžasné písničky. Četla, počítala, kreslila, psala. O prázdninách se věnuji věcem, na něž během roku čas není. Chtěla bych napsat e-mail a dostat mail zpátky. Pohrávám si s myšlenkou napsat Dvojčeti. Jo a musím si napsat o recept na tvarohovou buchtu. Měsíčnou.