Babí léto

28. září 2013 v 17:25 | Tramvajka |  Články
Vlastně už podzim.
Žiju, tak nějak. Minulý rok jsem touto dobou trávila většinu času ve sboru, kde jsme nacvičovali na 145. výročí(jak kulaté, že). Byla jsem závislá na BubbleMania a četla Zaklínače. Letos jsem se začala dívat na Sherlocka, chodím po obrubnících a skáču na kanály. Čtyřlístek, který mám v pouzdře se trochu rozpadl na jednolístek a trojlístek. Vendo, nezapomněla sis ve Stopařovi ty dva čtyřlísteky, cos našla na plenéru? Když jsem tu knížku vracela, tak se paní ptala, jestli jsou moje :).
Včera jsem tátu překecala, abychom šli se sestřičkou na Noc vědců. Vida, já myslela, že překecávat ani neumím. Ťuk, ťuk, ťuk. Možná to začnu praktikovat častěji. I když takové lidi (překecávající a okecávající) nemám ráda, do pytle:D.
Spolužačka mi včera řekla, že jsem u tabule vypadala, že mám radost z toho, že mě zkouší. Z čehož vyplývá, že se divně křením, když jsem nervózní (a taky jsem zakopla o berle jiné spolužačky). A sakra. "Babičko, proč máš tak velké oči?" Je normální mít tři roky stejnou nejoblíbenější písničku? Je divný, že každým rokem znamená něco jiného?
Štve mě "aha! efekt". Asi začínám věřit Murphyho zákonům. :)
Chtěla bych se někdy umět zneviditelnit a mít po ruce astrální kapku(ano, je to z Witch). To bych pak byla ideální stalker(muhaha-kam by se hrabal). Nebo bych se někdy chtěla rozdělit a cestovat časem a pak se vrátit a spojit se. A vybrat si.Chtěla bych umět zapomínat na padání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Venduleee | Web | 28. září 2013 v 21:24 | Reagovat

Je to možný. :)

Taky bych chtěla. Bylo by to super...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama