Píp

30. července 2013 v 18:17 | Tramvajka
Po dlouhé době.
I když. Červen jako by nebyl. Nebo že bych já byla mimo? Nadšená z Jedovnic(kromě tamější fyziky) a dumající a třídní výlet byl pěkný, milý, fajn a tak dále.
A v červenci jsem našla způsob, jak strčit flashku do počítače a při troše štěstí tam nemuset znovu zapojovat myš, klávesnici a repráčky. A s holkama jsme si užily retro pět dní, ach. Vlastně i trochu s klukama. A nebyla jsem nejhorší střelec. Jo, to mi připomíná, že lidé narození večer(jako já) mají problémy s rozhodováním, něco na tom bude. A štve mě vedro, protože při tom nemůžu dělat vůbe c nic. Nic. Nic. A čekání je hřích. Amen.
Jo a poslední článek byl ze začátku května, po jarním koncertě, takže bych možná měla přidat plenérové výtvory. V květnu bylo vedro a pak zase kosa. A pršelo a já jsem ukrytá pod deštníkem naslouchala. Otázkám, na které neumím odpovědět, nebo možná...trochu, že by setrvačnost? A nevěděla jsem, jestli je mám ubrát jako urážku nebo kompliment(do roka a do dne...) A navenek jsem se chovala jako dáma, protože jsme chodili do minitanečních. Nebo duhová víla, chcete-li.
Štve mě, když plácám. Nesmysly. Nebo neplácám nic, to je možná i horší.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fitli | Web | 31. července 2013 v 10:35 | Reagovat

Mě plácání baví.
A s tím rozhodováním nevím, já se narodila ráno. Lidi narození v červnu mají určitě potíže s rozhodováním. Houby. Lidi narození kdykoliv nají potíže s rozhodováním. Tak to bude. :-D

2 Venduleee | Web | 31. července 2013 v 11:20 | Reagovat

Jé, a to už jsem ti chtěla někam napsat, ať něco napíšeš. :-D

Čekání je užíravý. (Škoda, že tu nejde kurzíva.)

Jsem zvědavá na náš první rok na vyšším. A na taneční taky.

Klidně plácej. U sebe mě to štve občas, ale u ostatních ne, protože to bývá zajímavý a hlavně mám co číst. :-D

(A ještě minutu a mělas taky pěknej čas.)

3 Tramvajka | 31. července 2013 v 16:41 | Reagovat

[1]: Ale někteří na to nevypadají...

[2]: Prvák je údajně zadarmo a minitaneční je vtipný. Já  jsem měla spíš na mysli povídací plácání, vždycky mě štve, když plácnu strašnou blbost, u které si to uvědomím až pak nebo když nic nepovídám, když bych měla(a mohla) povídat a přesvědčovat a tak... :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama