Červenec 2013

Tak se pojďme bavit o ponících..

31. července 2013 v 16:35 | Tramvajka
Obrázek, který jsem slibovala sestřičce a kvůli lenosti jsem ho kreslila skoro měsíc:)
Vyzkoušela jsem si na něm kreslení podle čtvercové mřížky a jak používat bílou pastelku. Škoda, že nemám žádnou správně vyblitou světle zelenou, místy jsem měla chuť to začít vybarvovat akvarelkama, ale to by se mi rozmazal fix.

Jo a nesedí tam růžový balíček...
A mimochodem...oni nejsou růžoví! Je tam jeden růžový poník :P

Píp

30. července 2013 v 18:17 | Tramvajka
Po dlouhé době.
I když. Červen jako by nebyl. Nebo že bych já byla mimo? Nadšená z Jedovnic(kromě tamější fyziky) a dumající a třídní výlet byl pěkný, milý, fajn a tak dále.
A v červenci jsem našla způsob, jak strčit flashku do počítače a při troše štěstí tam nemuset znovu zapojovat myš, klávesnici a repráčky. A s holkama jsme si užily retro pět dní, ach. Vlastně i trochu s klukama. A nebyla jsem nejhorší střelec. Jo, to mi připomíná, že lidé narození večer(jako já) mají problémy s rozhodováním, něco na tom bude. A štve mě vedro, protože při tom nemůžu dělat vůbe c nic. Nic. Nic. A čekání je hřích. Amen.
Jo a poslední článek byl ze začátku května, po jarním koncertě, takže bych možná měla přidat plenérové výtvory. V květnu bylo vedro a pak zase kosa. A pršelo a já jsem ukrytá pod deštníkem naslouchala. Otázkám, na které neumím odpovědět, nebo možná...trochu, že by setrvačnost? A nevěděla jsem, jestli je mám ubrát jako urážku nebo kompliment(do roka a do dne...) A navenek jsem se chovala jako dáma, protože jsme chodili do minitanečních. Nebo duhová víla, chcete-li.
Štve mě, když plácám. Nesmysly. Nebo neplácám nic, to je možná i horší.