Květen 2013

Klíče

9. května 2013 v 18:58 | Tramvajka |  Kreslím
...a jak mě baví s nimi pohazovat.
Je jaro a čím hezčí je počasí, tím mám lepší náladu. (chichi, přímá úměrnost, pokud by tam něco neblo na druhou). Jop, je pravda, že někdy stačí chtít a dát do něčeho energii, která se vám pak vrátí (třeba tím, že máte dobrý pocit, i když jde všechno do kytek - cha, oxymóron). Nebo naopak nic nechtít a být spokojený, to je taky možnost samozřejmě. A asi je fajn si najít nějakou rovnováhu mezi těmito dvěma stavy.
Jo a mimochodem:
  • většina bank má řekněme hezké reklamy (klíče, pro peníze si ho beru, ta se Snoopym, i když to je asi pojišťovna), ale samozřejmě se najdou výjimky -černé ovce, chte-li(třeba ta reklama, jak tam ukazují, že když si nic nepojistí, tak se jim všechno zhroutí -holčička nemůže hrát na piáno, chlapeček nemůže být malíř a všichni se smutně dívají na tatínka na vozíčku)
  • líbí se mi reklama na bonaqu - možná, možná,...:)
  • óó pro linie byla aspoň vtipná
  • zato aquila - tss (i ty můžeš být českou miss, když budeš pít aquilu)
  • jo a kofola, kofoláckou reklamu jsem docela dlouho neviděla, pamatujete ještě na Kofoláčky?
V sobotu jsem namalovala vodopád, ale bohužel ho nemůžu přenést z foťáku do počítače. Půjčila jsem si spoustu knížek a těším se, až je budu číst. V neděli jsem si porzpěvovala Ironic a pak jsem se v pondělí dozvěděla, že to bude Ivča zpívat večer na koncertě. Kde jsme vystupovali se sborem. Když se to vezme kolem a kolem a kolem(a uváží se nevyřčené a nezapsané okolnosti), tak to trošilinku ironické je, že jo? A jen tak mimochodem jsme díky spolužačce vybrali dost peněz na dobrovolném vstupném. Jásáme.

12.12. 2012 jsem si ve Vídni pořídila plátěnou tašku a ještě jsem ji nevylepšila, asi ji pomaluji orchidejemi.

Je skvělé nemuset a chtít.
Chtěla bych si smysluplně užít jaro.