Prázdniny máme, co s tím uděláme...

11. července 2012 v 16:23 | Tramvajka |  Jiné
Každý rok mám o prázdninách fůru času, a stejně se mi v sprnu nakonec zddá, že jsem nic nestihla. Pokouším se to řešit tak, že si na začátku července napíšu seznam věcí, co chci(nebo musím, nebo bych měla) udělat a pak se to snažím dodržet. Například bych si chtěla vyrobit takový náramek z korálků, co by byl přetočený jako Möbiova páska, nebo jít s holkama na piknik, ale zatím nejsme vůbec domluvený, neboť A. a M. jsou skoro pořád pryč.Trochu se mi stýská po spolužácích, kámoškách a prostě po lidech , co jsou ve stejném věku jak já.
Napadlo mě, že bych se možná pokusila o povídku. Akorát mi ten nápad leží v hlavě od konce tercie a já jsem zapomněla, jak se jmenuje hlavní věc, která by tam byla. Něčí rukopis. ale nevím čí. Takový zelený se spoustou divných obrázků. A byl napsaný divným písmem.
Jo a chtěla bych toho moc přečíst, zvlášť když od příštího roku už na dělání ptákovin nebudu mít čas. Právě čtu sbírku povídek o cestování časem, některé se čtou pomalu, jiné jsou fakt super. Předtím jsem četla obraz Doriana Graye a Nikdykde, které nyní sleduju jako seriál pod záminkou, že se učím poslouchat angličtinu. Zatím jsem u druhého dílu seriálu a spíš se mi líbí kniha.
Vzpomínám si, jak jsem o prázdninách mezi pátou a šestou třídou musela cvičit psaní(fuj), vůbec mě to nebavilo a nemyslím si, že se zrovna tímhle můj rukopis nějak zlepšil, i když je pravda, že jsem na konci páté třídy dost hrabala. No, tak jsem si nedávno půjčila od známých knížku o kaligrafii(dobrovolně) a docela mě to baví. Ono je něco jiného zkoušet psát hezky jen tak sobě pro radost a muset psát.
Něco jsem sem nafotila.Protože moje první pokusy byly celé šišaté a pero mě vůbec neposlouchalo, tak jsem si s těmi fotkami trochu hrála:
Hezké prázdniny, ať už je trávíte kdekoliv.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fitli | Web | 15. července 2012 v 19:24 | Reagovat

Jo, ten seznam bych si taky měla rychle udělat... Ten zelenej rukopis...vím o čem mluvíš, ale taky netuším, jak se to jmenuje, ale vím, že když jsem o tom kdesi četla, tak mě to fascinovalo. A hezky píšeš :-) .

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama