Duben 2012

Kdysi(dávno)

28. dubna 2012 v 12:02 | Tramvajka |  Články
Minulost nás minula, přítomnost za chvíli pomine, vlastně právě pomíjí a z přemýšlení o budoucnosti se někdy pomineme zase my

Tulipán

23. dubna 2012 v 17:57 | Tramvajka |  Články
Hm..leden, jo to je dlouhá doba. Vymlouvala jsem se, že nemám čas, ale spíš se mi ani moc nechtělo. Když byla dobrá nálada, tak se mi nechtělo sedět u počítače a se špatnou jsem někam zalezla s knížkou. Od března(dobře, poslední dva týdny) jsem se na počítači tvořila věci do školy, takže jsem si chtěla od něj oddychnout.
"Přijímačky" mám za sebou a díky/vinou((h)aha, takže kvůli) tomu, že mám fakt strašnou (fotografickou) paměť, nebo jsem asi blbá či co, asi budu moct jet na plenér(ahoj Vendo, jedeš taky?). Vlastně jsem se ještě neptala rodičů, to radši udělám až po čtvrtku a pátku. Čtvrtek bude vražedný, jak to už čtvrtky a středy umí a v pátek se uliju ze školy a pojedu do Karviné. Se ZUŠkou.
K tomu, že jsem dlouho nepsala asi taky přispívalo to, že jsem nevěděla o čem. Na téma týdne mě moc neužije, dvakrát chytrý články nevyplodím, osobní věci sem nechci moc psát a obrázky jsem líná dávat do počítače. No nic, já se polepším a ať si nemyslíte, že jsem prd tvořila, tak tu máte tulipány malované akvarelem.