Jen tak

27. července 2011 v 18:03 | Tramvajka |  Články
Dlouho nic, včechno bylo moc rychlé. Vážně, všechno se zrychluje v tu chvíli, kdy zjistíte, že potřebujete víc času, nebo možná začnete uvažovat o tom, že byste chtěli něco udělat a ono to už prostě nejde. Myslím, že na nic by se nemělo čekat, teda na většinu věcí-když si myslíte, že byste to teď mohli udělat, tak to zkuste, většinou vás nikdo nezabije, leda se ztrapníte(haha). Na druhou stranu, před rokem jsem tak vůbec nepřemýšlela a mámá tendenci takhle uvažovat jen o věcech, co jsem chtěla/měla říct/napsat/provést a v tu chvíli, kdy jsem měla možnost mě to sice napadlo, avšak myšlenku doprovází lehce cynický hlásek "To si jako myslíš, že je to pravda?".-Ne, nemyslím, chtěla bych, ale ne, není a já si zakázala na to myslet a pak si nadávat do debilů.


No nic, pozítří odjíždím na dovolenou s kamarádkami, jejich rodiči a jejich kolegy z firmy. Letíme na Mallorku(jak se to skloňuje, jako Arc?) a pobudeme tam šest dní. Celkem se těším, budeme si užívat moře a prý půjdeme po památkách a na kola. Věřili byste, že mám trému z dovolené? Dneska už mě to(ťuk, ťuk, ťuk) přešlo, nanejvýš si vyslechnu pár hloupých keců od několika (dospělých(!)) lidí na asi nejnemožnější téma pro dospělou diskuzi, ale co už. Jim do toho, že měřím necelých 160cm, odmítám se malovat, courat se po OC a špulit lesklou pusinku do mobilu(resp. zrcadla) a fotit se v kabinkách atd. nic není. A jestli si myslí, že tohle je znak jakési...ehm...vyspělosti, tak pardon, ale to je asi věc jejich. Do hlavy se mi vloudila taková představa, že pět dní bude pršet a poslední den vysvitne sluníčko, ale to nám(snad) nehrozí, a tak jsme ochráněni před mými myšlenkami, co se na 65% divně vyplní.
Právě prší a mně se to moc líbí, protože skrz déšť můžu zpozorovat takové zvláštní měkké světlo. Nejvíc nesnáším, když je nebe bílé. to už raději bouřkové mraky. Bílé nebe je trochu jako stálá nejistota a nerozhodnost.
Na Mallorce bych si chtěla psát deník. jelikož se nerada fotím a ráda blbnu s papírem, tak bych tam možná něco nakreslila a pak to nechala všem děckám podepsat. Sestře bych donesla spoustu mušliček a píšťalku ve tvaru králíka. Provolám hrozně moc peněz a budu se posmívat slečinkám, co si nevezmou býle na plavání a budou mít červené oči:-P Moje se sice také budou červenat, ale to je detail.:-D Uznejte, že škrabka na brambory se používá na škrábaní brambor a brýle na plavání na to, abych viděla ve vodě. A že jsem naprosto normální, když si je beru k moři.
Co si myslíte o tzv. fashion blogerech? Já proti nim nic nemám a přiznám se, že na asi šest jsem se už podívala a alespoň tři blogerky mi přišly docela sympatické. Na druhou stranu, jak ůže někdo psát (jen) o tom, co si na sebe vzal? Chápu, že je to pro ně asi důležité, ale kdy všech šest o sobě prohlásilo, že se neřídí trendy a móda je pro ně prostředkem k vyjádření sebe sama a při tom mají na sobě řekla bych skoro to samé(šortky, punčochy a sako), až na jednu holku, tak to asi bude nějaká, myslím si, fráze. Kdybych napsala svůj vztah k módě tak by to bylo-Vezmu si na sebe, co se mi líbí, cítím se v tom dobře a (někdy) má pro mě nějaký význam- takže se ani tak neliší od jejich názoru. Nedávno jsem však četla komentář, co mě docela rozhodil. Napsal ho bloger ke svému o článku o norkovém(tfuj) mýdle a směřoval proti ochráncům zvířat-prý, že se diví, že nejsou proti, a tak jsou asi rádi, že se využívá celý. Já jsem proti zpracování chráněných zvířat, ať už celých nebo jen kůže. Dotyčný povídal, že argument ochránců zvířat-kráva se využívá celá-je na hlavu. Já teda poznám rozdíl mezi norkem a krávou a jestli on ne, tak se ani nedivím, že si někdo myslí, že faashion blogeři jsou hloupí a povrchní, jak si dotyčný stěžoval.
Když se něco začne brát příliš vážně, tak z toho člověku jednou šibne, to je moje heslo na prázdniny:-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama