Duben 2011

Tajemno

21. dubna 2011 v 20:32 | Tramvajka |  Kreslím
V poslední době jsem toho měla celkem dost, ale na druhou stranu se mi povedlo několik věcí, na které jsem hrdá. Teď máme(my gymnazisté) týden prázdnin a nejlepší na tom je, že zítra přijedou kámošky z Prahy, Anička a Miuka. Jestli bude hezky, což bude, vyrazíme do města a do parku, na hřiště nebo do muzea a suprově si to užijem:-)
Taky jsem tento týden zažila pár příjemných překvapení, která dokazují, že (skoro)všechno zlé je k něčemu dobré, například vyrazit pozdě do školy je zlé, ale stihnout ji a ještě ke všemu potkat dva spolužáky je celkem fajn;-) Předevčírem jsem také měla koncert, kde jsem hrála skladbu, kterou hraju s přestávkami už asi rok. Až na jedno malé a nenápadné zaškobrtnutí se mi to povedlo a dostala jsem krásně vonící růžovou kytku. Kvůli koncertu jsem zabila celé odpoledne a domů jsem se vrátila až v osm, proto jsem se nestihla naučit češtinu, tak jsem ráda, že jsem z ní dostala jedna mínus. Původně jsem čekala tak dvojku nebo trojku, protože jsem přípony v tvoření slov moc nechápala.
Celkem mě mrzí, že nám to se spolužačkou neklape. V neděli jsme měli dělat dopoledne pastičkomobil, ale místo v deset přišla až v půl jedné a ještě k tomu nadávala a říkala, že taky chodím pozdě, ani ji nenapadlo se omluvit. Když jsem jí ve škole řekla, že jsem docela naštvaná a zklamaná, řekla mi ať jsem klidně naštvaná, takže nevím. Na jednu stranu si myslím, že mi za to nestojí, ale zase mi dřív na ní celkem záleželo. Vadí mi, že jako většina vrstevníků z naší třídy si myslí, že ztrapňování druhých a jakási troška nezodpovědnosti a bezohlednosti je cool, nebo co. No nic, uvidíme, jak se to vyvrbí.
Minulý rok jsme ve škole ve výtvarce kreslili mandaly s novou paní profesorkou. Myslím, že nás dokázala hodně inspirovat a dokonce přiměla kluky, aby dělali narcisky z krepáku, to je síla, že?:-P Mě určitě nadchla pro automatickou kresbu a mandaly, a tak si ve volných chvílích po perném dni, kdy se mi ještě nechce spát a číst není co kreslím a vybarvuju. Je to takové odpočinkové a pěkně to uklidňuje, někdy to zkuste. Já v mandalách a v podstatě ve všem. kde to jen jde razím zákaz pravítek a kružítek, protože (mi to s nimi nejde) si myslím, že bez nich je to mnohem zajímavější:-P